Ostalo

Božićna utrka 2017

Božićni vizual 2017. Foto: AK Agram Božićni vizual 2017.

Tradicija se ne mijenja, 24.12. ove godine dolazi nam u nedjelju, a isto tada očekujemo i 9. izdanje revijalne Božićne utrke  s početkom u 12h.

Revijalna dužina također je ostala ista, a radi se o jednom krugu. S obzirom na revijalni karakter utrke, svatko će svojih 400m završiti na način kako njemu odgovara (trčanjem, hodanjem itd.). Dečki i cure nastupaju zajedno, a kako bi izbjegli samu gužvu na startu, obično održavamo tri razdvojene utrke.

Kako stvari stoje, ni 9. godinu zaredom nećemo imati 'bijelu' Božićnu utrku odnosno u snježnim uvjetima već za sada je najava suho vrijeme sa prosječnom temperaturom za ovaj mjesec. Bude li interesa, kao prošle godine, možemo očekivati i Božićne izazove.

Okvirni program je:

12.00 – 400m (2006. i mlađi)

12.05 – 400m (2002. – 2005.)

12.10 – 400m (2001. i stariji)

12.15 – Podjela diploma, božićni izazovi i zabava

Poslije završene jedne utrke, odmah slijedi druga utrka.

Tako se nakon subote i proslave 10 godina nastavljaju naša druženja, ovaj puta u malo drugačijim (atletskim) uvjetima. Ponovno pozivamo sve naše članove, članice, obitelji (šira i uža), prijatelje, sponzore, simpatizere i sve ostale nenabrojane da nam se pridruže u nedjelju!

Trenutačna vremenska prognoza sugerira kako ni ove godine nećemo imati snježnu Božićnu utrku već suho vrijeme s temperaturom primjerenoj ovom godišnjem dobu.

Vidimo se u nedjelju!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook