Ostalo

FOTO: Spektakularna proslava 10. rođendana Atletskog kluba Agram

Mnogobrojni članovi "Tima 500" Foto: Renato Branđolica Mnogobrojni članovi "Tima 500"

Nakon višestrukih najava, održali smo i veliki party za 10. godišnjicu djelovanja našeg kluba.

Zahvaljujemo se svima na dolasku i velikoj brojnosti, posebice što se to dogodilo prije same svečanosti i proglašenja tako da su i svi laureati mogli dobiti zasluženu podršku i pljesak koji neosporivo zaslužuju.

Veseli nas što smo na jednom mjestu imali prilike vidjeti velik broj mladih ljudi, ali isto tako i onih nešto manje mlađih. Vidjeli smo neka lica koja već duže vremena nismo imali prilike vidjeti što je također jedna od ideja ovakvih zabava da se više generacija okupi na jednom mjestu.

Posebno nam je drago da ovdje nisu bili isključivo samo naši članovi i članice već i nekih drugih atletskih klubova pa i drugih sportova kao i mnoga uvažena lica iz različitih sportskih institucija i organizacija.

Vjerujemo kako su se svi dobro zabavili i da će im večer (noć) ostati u jednom lijepom sjećanju. 

Još jednom, veliko hvala svima!

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook