Ostalo

FOTO: Zahvale i priznanja našim profesorima, sponzorima i prijateljima kluba za prvih 10 GODINA

10 godina Foto: AK Agram 10 godina

Nakon uvodnog dijela svečanosti gdje smo ukratko pokušali sumirati posljednjih 10 godina, uslijedio je dio sa zahvalama i priznanjima.

Prvo smo nagradili profesore s kojima smo kroz ovo desetljeće imali zaista više nego ugodnu i produktivnu suradnju te je velika čast surađivati s takvim velikim stručnjacima koji svojim kvalitetnim procjenama uvelike znače za naš klub.

Ništa ne bi bilo ni bez naših sponzora i prijatelje kluba čiji je doprinos isto tako nemjerljiv. Iskoristili smo prigodu i za zahvalu institucijama s kojima odlično surađujemo. Svi oni koji nisu bili prisutni priznanja će dobiti prvom prilikom.

Još jednom koristimo priliku i zahvaljujemo se svim našim profesorima, sponzorima, prijateljima kluba kao i ostalim sportskim djelatnicima i organizacijama koje nas čine samo boljima. Veliko im hvala!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook