Domaća natjecanja

Dođite na Otvoreno pojedinačno PH za seniore i seniorke

Nakon 6 godina, ponovno na tartanu Športskog parka Mladosti.

 

Zaista je dugo vremena prošlo od posljednjeg seniorskog prvenstva koje se održalo u Zagrebu 29. i 30. srpnja 2005. godine. U međuvremenu se natjecanje tri puta održalo u Varaždinu i dva puta u Rijeci. Ove godine čast organizacije zajedno s Hrvatskim atletskim savezom pripala je našem klubu i izuzetno smo ponosni na to.

 

Ovo natjecanje za neke naše atletičare sigurno je "kruna" sezone i za očekivati je njihove dobre nastupe. Za ovo natjecanje prijavili smo 25 atletičara, od čega 10 seniora i 15 seniorki. Startne liste možete pronaći na stranicama HAS-a tj. OVDJE. Osim toga, možete pročitati i najavu ovotjednog atletskog vikenda klikom na sljedeći LINK.

 

Sutrašnje vremenske prognoze su raznovrsne, jedni najavljuju kratkotrajnu kišu, drugi ne. Preostaje vam samo da sutra dođete i osobno provjerite!

 

Puno sreće našim Agramerima i Agramerkama sutra, nadamo se kako će tokom ovog vikenda "pasti" pregršt medalja i da nas očekuju dobri rezultati i plasmani. Sretno!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook