Ostalo

VIDEO: Šest godina našeg kluba

Niz fotografija naših članova u videu Foto: AK Agram Niz fotografija naših članova u videu

Vrlo brzo je prošlo spomenutih 6 godina gdje smo proživjeli niz lijepih trenutaka i događaja. Naravno, u životu nije uvijek sve idealno, bilo je i onih nešto manje ljepših trenutaka, ali poput Gabi Novak mi više pamtimo samo sretne dane i njima se posvećujemo.

Povodom toga pripremili smo jedan video uz glazbenu pozadinu koji sadrži pregršt raznovsnih fotografija iz naše arhive, ali i arhive našeg prijatelja i sjajnog fotografa Renata Branđolice (koji nas neumorno prati tijekom ovih 6 godina). Slike datiraju iz različitih razdoblja, a video je tu da posluži kao svojevrsna retrospektiva za šest godina koje su iza nas. Uživajte!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook