Ostalo

VIDEO: Marko Jakopović gostovao u Otvorenom

Doc. dr.sc. Marko Jakopović Foto: HRT (screenshoot) Doc. dr.sc. Marko Jakopović

Dopredsjednik našeg kluba, Marko Jakopović, inače i pročelnik Zavoda za tumore pluća KBC Zagreb, prije tjedan dana gostovao je u HRT-ovoj emisiji "Otvoreno" govoreći o temi poskupljenja duhana, ali općenito o velikom broju ljudi koji boluju od tumora pluća prouzrokovanim upravo ovim problemom općenito prevelikog broja pušača u Hrvatskoj.

Neke od njegovih razmišljanja i stavova mogu se čuti kroz sredinu i ostatak emisije, zajedno s ostalim gostima sugovornicima. Poznato je kako se kao klub uvijek okrećemo temama koje iako možda na prvi pogled nisu povezane sa sportom, imaju podosta svojih dodirnih točaka.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook