Ostalo

Marko Jakopović ponovno predsjednik Zagrebačkog atletskog saveza

Marko Jakopović Foto: Mario CUZIC/ZNA Marko Jakopović

Nakon završene prve četiri godine mandata, Marko Jakopović danas je na izbornoj skupštini Zagrebačkog atletskog saveza kao kandidat i predstavnik našeg kluba ponovno dobio dovoljan broj glasova za početak novog mandata.

Osim ove funkcije, svakako vrijedi istaknuti kako je prije tjedan dana na izbornoj skupštini Saveza sportova grada Zagreba jednoglasnom odlukom odabran za dopredsjednika iste institucije.

Svakako je za očekivati da će kroz ovaj mandat zagrebačka te samim time i hrvatska atletika konačno dočekati svoju prvu kružnu dvoranu. Inače se radi o projektu koji je započeo tijekom razdoblja prvog mandata te je za očekivati da će svoj 'finiš' doživjeti sada u drugom.

Čestitamo mu na odabiru na navedene funkcije, ne sumnjamo da će navedene dužnosti obnašati jednako kvalitetno i savjesno kao i do sad, kako i priliči jednom doktoru međunarodnog renomea. 

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook