Ostalo

Sretan nam 5. rođendan!

Pet godina Atletskog kluba Agram Foto : AK Agram Pet godina Atletskog kluba Agram

Na današnji dan prije točno pet godina osnovan je atletski klub imena Atletski klub Agram.

Broj 5 već je jedna lijepa, "okrugla" brojka te se nadamo kako ćemo jednoga dana slaviti i još jednu peticu uz ovu navršenu. No to je ipak već malo dalja budućnost. Malo je reći kako smo ponosni na sve postignuto u objektivno vrlo kratkom vremenskom razdoblju i ovim putem zahvaljujemo se apsolutno svakome tko je doprinio, sudjelovao i pomogao našem klubu.

Povodom toga pripremili smo jedan (duži) tekst o samoj povijesti kluba i nekoliko zanimljivih statističkih podataka koji se odnose na spomenuti period od pet godina. Stoga pratite našu stranicu ovog vikenda, tada će biti objavljen velik dio pripremljenih materijala. Uz to je i u pripremi (također jedan duži) video, ali o tome sve u svoje vrijeme.

Nećemo više duljiti i služiti se raznoraznim klišejima, već jednostavno pređimo na bit cijele priče - čestitamo svima 5. rođendan našega kluba! 

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook