Ostalo

Radovi na atletskoj stazi traju, u posjetu došao i gradonačelnik Bandić

Atletski stadion SRC Mladost Foto : AK Agram Atletski stadion SRC Mladost

Kako vam je već ranije poznato, prije dva tjedna počela je rekonstrukcija atletske staze SRC Mladost.

Radovi na stazi još uvijek traju, popravljaju se "kritični" dijelovi atletske staze, ali uz to se gradi novo skakalište za dalj/troskok i nova staza za uzbrdicu. Tako će skakači ubuduće biti još bliže publici. Odlično za prvo natjecanje koje slijedi, a to je upravo IAAF World Challenge Zagreb 2012.

Danas je radove došao pogledati i gradonačelnik Zagreba, Milan Bandić. Usput je svratio i u prostorije našeg kluba na kratak, ali ugodan razgovor. Također je pogledao još neke dijelove unutar samog objekta koji zahtijevaju promjene. 

No da ne bi sve ostalo na riječima, donosimo vam nekoliko fotografija kako bi ste dobili što bolji uvid u nove promjene koje će uskoro zaživjeti na atletskom stadionu.

Sve slike možete pogledati na Picasi (klikni ovdje), a čini se kako je i Facebook rješio naše probleme (nadamo se kako se neće ponavljati) tako da možete posjetiti i ovaj link.

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook