Ostalo

RADI SE PUNOM PAROM Zagrebačka atletska dvorana poprima prve obrise (FOTO)

Prije nešto manje od mjesec dana izvijestili smo vas kako priča o pravoj atletskoj kružnoj dvorani u Zagrebu nije mit ili izmišljotina, a s ulaskom u novu 2018. godinu vidljivo je kako se otada itekako radilo u i na njoj.

Nastavi li se ovim tempom, tko zna, možda dočekamo i koje dvoransko natjecanje ove sezone u njoj. To bi bila prava stvar, ali ponavljamo, najbitnije je da se ona u miru napravi kako bi zagrebački atletičari (ali i jednim dijelom i atletičari diljem Hrvatske) mogli konačno dobiti jedan pravi atletski dom.

Do tada ne propustite pogledati 10 slika koje smo objavili putem naših društvenih mreža, a jedna od njih je i naravno, sve popularniji Instagram.

Work in progress... #3 ?⚒️? #agram #atletika

Objavu dijeli Atletski Klub Agram (@ak_agram)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook