Vijesti

Proljeće je tu: UPISI u ATLETSKU ŠKOLU 2022

Pandemijsko vrijeme polako popušta i privlači sve manji interes što je odličan trenutak za uključit se u trening na otvorenom na atletskoj stazi u sklopu SP "Mladost". Navedeno se odnosi na djecu (kasnije) osnovneškolske i srednješkolske dobi uz sve one druge željne fizičkih aktivnosti.

Osnovne informacije

 

Djeca osnovnoškolske i srednjoškolske dobi od 12. do 18. godine (i stariji...)

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h ili 16h | Subota u 9h (za prvi put na upise preporuka je doći malo ranije)
 • KONTAKT: Jasmina Katalinić
 • INFORMACIJE: 098 639 196 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. / Facebook / Instagram

Jesen 2019.

Zašto odabrati atletiku i trening kod nas?

 • Najbolji atletski klub u Hrvatskoj - Po službenim i detaljnim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza koji nas je proglasio najuspješnijima kroz zadnjih šest godina uzastopno, a jedan od kriterija usmjeren je upravo na najmlađe dobne kategorije što potvrđuje kvalitetu naše škole atletike
 • Dostupni cijelu godinu - Upisi su mogući kroz svih 365 dana, bez limita na određeno razdoblje
 • Epidemiološki prihvatljiva lokacija - Atletska staza u sklopu SP "Mladost" dovoljno je prostrana kao lokacija za krenuti s treninzima u korona eri
 • Besplatan trening - Uvijek postoji mogućnost prvog i probnog besplatnog treninga kako bi iz "prve ruke" (i noge) najbolje spoznali kraljicu sportova
 • Pristupačnost - Svaki uzrast je dobrodošao
 • Jednostavnost - Ne traži se posebna oprema već osnovno - trenirka, tenisice i dobra volja :)
 • Raširenost programa treninga - Bavimo se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanje, skokovi, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini atletski klub koji drži do sveg navedenog uz vođenje treninga školovanih i obrazovanih trenera
 • Vrhunske grupe vrhunskih sportaša - Ana Šimić (Brončana s Europskog prvenstva i višestruki sudionik Olimpijskih igara), Ivana Lončarek (višestruka sudionica najvećih međunarodnih natjecanja), Sven Cepuš, Mateo Ružić, Mateo Kovačić, Hrvoje Čukman, Ivana Renić, Bruno Erent, Marko Orešković.. (aktualni sudionici Europskog prvenstva, hrvatski reprezentativci, rekorderi) itd.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook