Ostalo

Šarolika subota u dvoranama: Agramovci u Rijeci, Beču i Beogradu

Više lokacija u bliskom vremenskom razmaku Foto: AK Agram Više lokacija u bliskom vremenskom razmaku

Nakon prošlogodišnjeg uspješnog početka dvoranske sezone, ovu subotu očekuje nas još više novih atletskih uzbuđenja.

Najvažnija su nam svakako pojedinačna prvenstva Hrvatske, a sada je na redu nakon mlađejuniorskog ono za (starije) juniore, naravno, u Rijeci. Četrnaest Agramera i Agramerki natjecat će se s ciljem ostvarivanja što boljeg rezultata, plasmana pa u konačnici i eventualno medalje, a uz njih ćemo imati i dva nastupa izvan konkurencije.

Pogled na startne liste očekivano nudi nešto slabiji odaziv naspram prošle subote, ali generalno je to i dalje vrlo dobar broj koji jamči neke nove zanimljive trenutke.

Za to vrijeme na mitingu u Beču će na 400 i 800m trčati Sven Cepuš dok će debi na 400m za naš klub ostvariti Tajana Židov koja nam se priključila tijekom ovog prijelaznog roka.

U sličnom vremenskom razmaku očekuje se i nastup europskog juniorskog prvaka, Marina Bloudeka, doduše ne na 800m već 1500m. On će nastupati istočnije od Beča, u Beogradu s obzirom na to da se tamo održava njihovo juniorsko dvoransko prvenstvo, naravno, izvan konkurencije.

Svima želimo puno sreće i što uspješnije nastupe!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook