Ostalo

Potvrda kvalitete i napretka : Sveukupno prvi na tablici medalja u 2012. godini

Logo Hrvatskog atletskog saveza Foto : HAS Logo Hrvatskog atletskog saveza

Prvenstvo Hrvatske u krosu (Vrbovec) tradicionalno je bilo posljednje pojedinačno natjecanje i samim time se konačno mogla upotpuniti HAS-ova "Statistika osvojenih medalja na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u 2012. godini po klubovima".

Tijekom ovog tjedna tablica je ažurirana i izuzetno smo ponosni na činjenicu kako upravo ime našeg kluba stoji pored broja jedan. Sveukupno smo osvojili 183 medalje (što je također najviše naspram ostalih) tj. 67 zlatnih, 68 srebrnih i 48 brončanih medalja!

Cjelovitu tablicu možete pogledati ovdje. U ovom mjesecu možete očekivati i neke detaljnije statističke podatke što je razlog više da pratite našu stranicu.

Svi u klubu su presretni ovim ostvarenjem, velike čestitke svima koji su (na bilo koji način) dio ovog uspjeha! Bravo!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook