Ostalo

Party za pamćenje!

Dana 20.11.2010 u prekrasnim klupskim prostorijama burno i veselo proslavljen je 3. rođendan Atletskog kluba Agram i završetak sezone. Uz nazočnost gotovo svih atletičara kluba, trenera i predstavnika sponzora dogodilo se 12satno slavlje = party za pamćenje!

 

 

U uvodnom dijelu, nagrađeni su sponzori, profesori i svi ostali koji su sve ove godine davali potporu našem klubu. Nagrađeni su atletičari Goran Grdenić, Bruno Erent, Milan Kotur, Danijela Grgić, Antonija Žalac, Matea Matošević, Romana Tea Kirinić i Marija Gredelj. Nakon toga, zabava se nastavila u opuštenijem tonu. Pjevalo se i plesalo do jutra!

 

Uostalom, pogledajte u našoj galeriji kako je to izgledalo... LINK

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook