Ostalo

Čestitka Ivanu Horvatu, juniorskom viceprvaku svijeta

SP za juniore - službeni logo Foto : IAAF SP za juniore - službeni logo

Ivan Horvat večeras je osvojio srebrnu medalju na skoku s motkom, a preskočio je 555cm.

Sama disciplina ponudila je mnogo uzbuđenja i obrata u kojima su neki ostali "kratkih ruku", drago nam je što Ivan nije jedan od njih. Zanimljivo je kako su prva tri plasirana preskočila jednaku visinu, na kraju je presudio broj pokušaja.

Ovim putem svi iz našeg kluba čestitaju Ivanu Horvatu, njegovom treneru Josipu Gašparcu i njegovom atletskom klubu Slavonija-Žito na postignutom uspjehu! Uistinu lijepa promocija hrvatske atletike, bravo!

  • Natjecanje: Svjetsko prvenstvo za juniore i juniorke
  • Mjesto: Barcelona (Španjolska)
  • Datum: 10.7-15.7.2012
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook