Međunarodna natjecanja

70. Hanžekovićev memorijal: Ružić trećeplasirani na 'nacionalnih' 400m, Lončarek sedmoplasirana na 100m pr. (VIDEO)

Vizual ovogodišnji Foto: zagreb-meeting.com Vizual ovogodišnji

Održalo se i jubilarno 70. izdanje mitinga u Continental Tour Gold seriji na kojem je nastupilo dvoje naših članova i članica.

Mateo Ružić stigao je do 3. mjesta u utrci na 400m gdje je bio najbolji od domaćih natjecatelja, a istrčao je 47.87 što je blisko ovosezonskom najboljem rezultatu. Pobjeda je u zadnjim metrima pripala Luki Janežiću.

Pola sata nakon nje u utrku je krenula Ivana Lončarek koja je vrlo dobro izgledala kroz prvi dio, ali u onom drugom je uslijedio manji tehnički problem pa na koncu ciljem prolazi u vremenu 13.41 čime je zaslužila 7. mjesto. Pobjeda je pripala Payton Chadwick (13.01).

Čestitamo! 

  • Natjecanje: WA Continental Tour Gold - 70. Hanžekovićev memorijal
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 15.9.2020.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook