Domaća natjecanja

Hojsak bacio koplje 61.29 i istaknuo kandidaturu za Doneck

Fran Hojsak, može li baciti još dalje na jednom od idućih natjecanja? Foto: AK Agram Fran Hojsak, može li baciti još dalje na jednom od idućih natjecanja?

U Zagrebu se održalo Otvoreno prvenstvo Zagreba za veterane i veteranke, a izvan konkurencije nastupio je Fran Hojsak.

Samim time plasmana nema i zanima nas jedino rezultat, a on je itekako dobar i obećavajuć. Fran je koplje (700g) bacio do 61 metra i 29 centimetara čime je poprilično poboljšao svoj osobni rekord i približio se normi za mlađejuniorsko Svjetsko prvenstvo.

Tako je postao još jednim od kandidata iz našeg kluba koji su trenutačno blizu ostvarenja norme za jedno veliko natjecanje. No, za to je potrebno biti još bolji, treba prebaciti 63 metra i nadamo se kako će Fran uspjeti u tome upravo na jednom od idućih natjecanja.

Čestitamo!

  • Natjecanje: Otvoreno atletsko prvenstvo Zagreba za veterane i veteranke
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 2.6.2013.
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook