Domaća natjecanja

Ćulibrk nova prvakinja Hrvatske u cestovnom hodanju!

Na Bundeku danas se održavalo PH u brzom hodanju i 3.utrka za Alpe Adria Race Walking Cup 2011.

 

Ljiljana Ćulibrk, jedini predstavnik našeg kluba na današnjem natjecanju, uvjerljivo je pobjedila na današnjoj utrci seniorki na 10km! Njezin današnji rezultat iznosi sat i 15 sekundi!

 

Današnje zlato i pobjeda još jedno je u nizu za karijeru bogatu brojnim medaljama i naslovima (domaća i međunarodna natjecanja), s tim da prvenstveno govorimo o trčanju. No očito je kako je naš direktor, trener, trkač također i sjajan hodač jer Lili je nedavno pobjedila i na 5km u hodanju u Sinju! Dva zlata u kratkom vremenskom periodu više su nego odlični rezultati za nekoga tko se ne bavi dugo brzim hodanjem!

 

Čestitamo na još jednoj zlatnoj medalji! Bravo!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook