Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2022

Utrka na 3000m Foto: AK Agram Utrka na 3000m

Prijenosa uživo ovaj puta nije bilo, ali smo to u jednom djelu ispratili na klasičan način kao nekad tako da je dio utrka dostupan preko našeg YouTube kanala.

Motka, starije kadetkinje [Ž] - Magdalena Obajdin

 

60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tia Grljač Klanjčić, Ita Herceg, Korina Nikšić i Korina Matko

 

60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tia Grljač Klanjčić, Ita Herceg, Korina Nikšić i Korina Matko

 

60m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Mate Matić, Šimun Jukić i Teo Sladetić

60m, starije kadetkinje [Ž] - Petra Karaman, Elena Tomić i Reska Milinković

60m, starije kadetkinje [Ž] - Petra Karaman, Elena Tomić i Reska Milinković

60m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović, Vedran Jurković i Petar Prodić

80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

100m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić, Reska Milinković i Magdalena Obajdin

100m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović, Vedran Jurković i Petar Prodić

h

100m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović, Vedran Jurković i Petar Prodić

h

200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Maša Zagorac, Ita Herceg i Korina Matko

200m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Luka Poljak

200m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Luka Poljak

200m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

300m prepone, stariji kadeti [M] - Matej Perić

300m prepone, stariji kadeti [M] - Matej Perić

300m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić i Reska Milinković

300m, stariji kadeti [M] - Dominik Jezernik

400m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Karlo Matko

400m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Karlo Matko

800m, mlađe kadetkinje [Ž] - Franka Barun

800m, mlađe kadetkinje [Ž] - Franka Barun

800m, mlađi kadeti [Ž] - Noa Žele

3000m, stariji kadeti [M] - Fran Anić, Niko Zlopaša Mužić i Domagoj Toman

3000m, stariji kadeti [M] - Fran Anić, Niko Zlopaša Mužić i Domagoj Toman

4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Herceg, Zagorac, Tomić M. i Grljač-Klanjčić)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram (Matić, Matko, Babić i Malec)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram (Matić, Matko, Babić i Malec)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Karaman, Matko, Milinković i Tomić E.)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Jurković, Pavlović, Belošević i Perić)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Jurković, Pavlović, Belošević i Perić)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Zagorac, Herceg, Tomić i Grljač-Klanjčić)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Prka, Matko, Babić i Malec)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Prka, Matko, Babić i Malec)

4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Milinković, Tomić E., Karaman i Matko)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram (Pavlović, Belošević, Perić i Jezernik)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram (Pavlović, Belošević, Perić i Jezernik)

2000m zapreke [M], izvan konkurencije - Ivan Cvitić

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook