Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2021

Jedna od mnogobrojnih utrka Foto: AK Agram Jedna od mnogobrojnih utrka

U14 i U16 uzrasti nakon duže vremena vratili su se u Čakovec kada je u pitanju ova državna razina, a klub organizator je i ovom prigodom osigurao prijenos za vas pa smo tako po prvi puta u povijesti našeg kanala radili ovo natjecanje uživo putem našeg YouTube kanala. Uz sve to bilo je ovo i rekordno natjecanje po odazivu (nikad nije zabilježeno toliko startova) tako da ni mi nismo nikad imali ovoliko materijala što od svih snimljenih utrka i velikog broja isječaka s tehničkih disciplina. I to sve u 4K kvaliteti. Izdvojite vrijeme i uživajte!

Cijelo natjecanje

 

 

 

 

Dalj (zona), mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić, Vita Slovenc, Korina Matko i Maša Zagorac

 

Dalj (zona), mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić, Vita Slovenc, Korina Matko i Maša Zagorac

 

Dalj (zona), mlađi kadeti [M] - Toma Wurzberg, Teo Sladetić i Marko Šustek

 

Dalj, starije kadetkinje [Ž] - Paula Plepelić, Laura Matko i Ema Leko

 

Dalj, starije kadetkinje [Ž] - Paula Plepelić, Laura Matko i Ema Leko

 

Dalj, stariji kadeti [M]

 

Vis, mlađe kadetkinje [Ž]

 

Vis, mlađe kadetkinje [Ž]

 

Vis, mlađi kadeti [M] - Toma Wurzberg

 

Vis, starije kadetkinje [Ž]

 

Vis, starije kadetkinje [Ž]

 

Vis, stariji kadeti [M] - Matej Tumpa

 

Motka, starije kadetkinje [Ž] - Vita Škiljo, Marta Čanić i Magdalena Obajdin

 

Motka, starije kadetkinje [Ž] - Vita Škiljo, Marta Čanić i Magdalena Obajdin

 

Motka, stariji kadeti [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

 

Kugla, mlađe kadetkinje [Ž] - Filipa Barun i Nika Šestak

 

Kugla, mlađe kadetkinje [Ž] - Filipa Barun i Nika Šestak

 

Kugla, mlađi kadeti [M] - Jagor Habjanić

 

Kugla [Ž], starije kadetkinje [Ž] - Kristina Dragojević

 

Kugla [Ž], starije kadetkinje [Ž] - Kristina Dragojević

 

Kugla [M], stariji kadeti [M] - Jan Ferina

 

Disk [M], stariji kadeti [M] - Jan Ferina i Duje Dodig

 

Disk [M], stariji kadeti [M] - Jan Ferina i Duje Dodig

 

Vortex (130g), mlađe kadetkinje [Ž] - Lana Lemešić i Filipa Barun

 

Vortex (130g), mlađi kadeti [M]

 

Vortex (130g), mlađi kadeti [M]

 

Koplje [Ž], starije kadetkinje [Ž]

 

Koplje [M], stariji kadeti [M] - Gabrijel Varga i Duje Dodig -

 

Koplje [M], stariji kadeti [M] - Gabrijel Varga i Duje Dodig -

 

60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tonka Botica, Dora Majdak i Paula Štefanović

 

60m, mlađi kadeti [M] - Teo Sladetić i Marko Šustek

 

60m, mlađi kadeti [M] - Teo Sladetić i Marko Šustek

60m, starije kadetkinje [Ž] - Vita Penezić i Paula Plepelić

60m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović i Vito Perše

60m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović i Vito Perše

80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

80m prepone, mlađi kadeti [M] - Toma Wurzberg

80m prepone, mlađi kadeti [M] - Toma Wurzberg

100m, starije kadetkinje [Ž] - Vita Penezić, Laura Matko, Paula Plepelić i Gabrijela Knežević

100m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović i Dominik Jezernik

100m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović i Dominik Jezernik

100m prepone, starije kadetkinje [Ž]

100m prepone, stariji kadeti [M]

100m prepone, stariji kadeti [M]

200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Elena Tomić, Tonka Botica, Dora Majdak i Paula Štefanović

200m, mlađi kadeti [M]

200m, mlađi kadeti [M]

200m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

200m prepone, mlađe kadetkinje [M] - Toma Wurzberg

200m prepone, mlađe kadetkinje [M] - Toma Wurzberg

300m prepone, starije kadetkinje [Ž]

300m prepone, starije kadetkinje [Ž]

300m prepone, stariji kadeti [M] - Matej Perić

300m prepone, stariji kadeti [M] - Matej Perić

300m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Lorena Gabrić i Gabrijela Knežević

300m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Lorena Gabrić i Gabrijela Knežević

300m, stariji kadeti [M] - Dominik Jezernik

300m, stariji kadeti [M] - Dominik Jezernik

400m, mlađe kadetkinje [Ž] - Elena Tomić i Amina Avdagić

400m, mlađe kadetkinje [Ž] - Elena Tomić i Amina Avdagić

400m, mlađi kadeti [M] - Fran Anić i Noa Žele

600m, kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Lorena Gabrić i Petra Keleković

800m, mlađe kadetkinje [Ž] - Dora Delić

800m, mlađi kadeti [Ž] - Niko Kožul i Karlo Viljac

1000m, stariji kadeti [M] - Antonio Blažić, Niko Zlopaša, Matej Perić i Vid Berković

1500m, starije kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Petra Keleković i Olenka Tomić/ Lorena Bartaković (i.k.)

3000m, stariji kadeti [M] - Antonio Blažić, Mihael Perić, Niko Zlopaša Mužić i Teo Mahović

4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Tomić M., Botica, Avdagić i Tomić E.)

4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Tomić M., Botica, Avdagić i Tomić E.)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram (Žele, Sladetić, Wurzberg i Anić)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Gabrić, Matko, Plepelić i Penezić)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Gabrić, Matko, Plepelić i Penezić)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Ferina, Pavlović, Perše i Jezernik)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Štefanović, Avdagić, Tomić M. i Tomić E.) i Agram II (Zagorac, Slovenc, Botica i Majdak)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Štefanović, Avdagić, Tomić M. i Tomić E.) i Agram II (Zagorac, Slovenc, Botica i Majdak)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Šustek, Wurzberg, Sladetić i Žele)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Šustek, Wurzberg, Sladetić i Žele)

4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Galić, Penezić, Gabrić i Matko)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram (Berković, Pavlović, Perić i Jezernik)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook