Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2021

Start 3000m zapreke Foto: AK Agram Start 3000m zapreke

Pratili smo sve trkačke discipline kao i niz tehničkih s obzirom da smo radili prijenos natjecanja uživo (oba dana) za što je zaslužan organizator Atletski klub Karlovac. Spremne su izdvojene snimke u bitno većoj kvaliteti (4K), a sve možete vidjeti unutar članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž]

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž] - Ana Šimić

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Troskok [Ž] - Karla Kovačić

Troskok [M]

Troskok [M]

Motka [Ž] - Lara Juriša i Lucija Čanić

Motka [M]

Motka [M]

Disk [Ž] - Laura Vinkešević i Gloria Markušić

Disk [M] - Kristian Josip Periš

Disk [M] - Kristian Josip Periš

Koplje [Ž] - Jana Stojić i Gloria Markušić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [M]

Kugla [Ž]

Kugla [Ž]

Kladivo [Ž]

Kladivo [M]

Kladivo [M]

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Tonka Kunac

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Tonka Kunac

100m [M], kvalifikacije i finale - Alen Kolar, Hrvoje Čukman, Vito Kovačić i Luka Ćosić

100m [M], kvalifikacije i finale - Alen Kolar, Hrvoje Čukman, Vito Kovačić i Luka Ćosić

110m prepone [M] - Jurica Kovačić

110m prepone [M] - Jurica Kovačić

200m [Ž], 2 skupine - Eva Mačković

200m [M], 2 skupine - Marko Orešković, Mateo Kovačić i Vito Kovačić

200m [M], 2 skupine - Marko Orešković, Mateo Kovačić i Vito Kovačić

400m [Ž], 2 skupine - Eva Mačković i Dora Dent

400m [M], 3 skupine - Mateo Ružić, Marko Orešković i Jakov Vuković

400m prepone [Ž]

400m prepone [Ž]

400m prepone [M] - Jurica Kovačić i Zvonimir Ćurić

800m [Ž]

800m [M] - Jakov Vuković i Niko Kožul

1500m [Ž] - Lorena Bartaković

1500m [M] - Zlatko Kožuhar

1500m [M] - Zlatko Kožuhar

3000m [Ž] - Lorena Bartaković

3000m [M] - Petar Bratulić

3000m [M] - Petar Bratulić

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut i Jona Tomić

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Omer Hasanbegović i Ivan Cvitić

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Omer Hasanbegović i Ivan Cvitić

5000m [Ž] - Katarina Vukančić

5000m [M] - Zlatko Kožuhar i Petar Bratulić

5000m [M] - Zlatko Kožuhar i Petar Bratulić

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Mačković, Kunac i Lončarek)

4x100m [M] - Agram I (Ružić, Čukman, Kovačić M. i Kolar) i Agram II (Ćosić, Vuković, Orešković i Kovačić V.)

4x100m [M] - Agram I (Ružić, Čukman, Kovačić M. i Kolar) i Agram II (Ćosić, Vuković, Orešković i Kovačić V.)

4x400m [Ž]

4x400m [M] - Agram I (Kovačić M., Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Kovačić V., Kožul, Kovačić J. i Ćurić)

4x400m [M] - Agram I (Kovačić M., Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Kovačić V., Kožul, Kovačić J. i Ćurić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook