Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke 2020

4x100m (M) Foto: AK Agram 4x100m (M)

Nakon prijenosa uživo donosimo izdvojene snimke u bitno većoj 4K rezolucija svih utrka i mnoštvo isječaka s tehničkih disciplina. Sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Prijenosi uživo natjecanja

Dalj [Ž] - Ana Kardum i Bernarda Maslać

Dalj [M]

Dalj [M]

Vis [Ž]

Vis [M] - Filip Mrčić

Vis [M] - Filip Mrčić

Troskok [Ž] - Karla Kovačić i Ana Kardum

Troskok [M]

Troskok [M]

Motka [Ž] - Lara Juriša (izvan konkurencije)

Motka [M]

Motka [M]

Disk [Ž]

Disk [M]

Disk [M]

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [M]

Kugla [Ž]

Kugla [Ž]

Kladivo [Ž]

Kladivo [M] - Tomislav Blekić

Kladivo [M] - Tomislav Blekić

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek (izvan konkurencije)

100m [Ž], finale - Eva Mačković

100m [Ž], finale - Eva Mačković

100m [M], kvalifikacije i finale - Dominik Krešo, Jakov Raguž i Luka Čičak

110m prepone [M]

200m [Ž], 2 skupine

200m [Ž], 2 skupine

200m [M], 4 skupine - Marko Orešković, Dominik Krešo i Luka Čičak

400m [Ž]

400m [Ž]

400m [M], 2 skupine - Marko Orešković, Jakov Vuković i Luka Grubišić

400m prepone [Ž]

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić

800m [Ž]

800m [M] - Jakov Vuković i Ivan Vukančić

800m [M] - Jakov Vuković i Ivan Vukančić

1500m [Ž] - Tina Šmid i Lorena Bartaković

1500m [Ž] - Tina Šmid i Lorena Bartaković

1500m [M]

3000m [Ž] - Tina Šmid, Lorena Bartaković i Hana Malović

3000m [Ž] - Tina Šmid, Lorena Bartaković i Hana Malović

3000m [M] - Filip Svalina i Nikola Klarić

3000m zapreke [Ž]

3000m zapreke [Ž]

3000m zapreke [M] - Filip Svalina i Domagoj Jakopović (izvan konkurencije)

5000m [Ž] - Katarina Vukančić i Hana Malović

5000m [Ž] - Katarina Vukančić i Hana Malović

5000m [M] - Nikola Klarić

4x100m [Ž] - Agram (Marković, Mačković, Tvrtković i Babić)

4x100m [Ž] - Agram (Marković, Mačković, Tvrtković i Babić)

4x100m [M] - Agram I (Raguž, Vuković, Krešo i Orešković)

4x400m [Ž]

4x400m [Ž]

4x400m [M] - Agram I (Krešo, Ćurić, Vuković i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook