Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke 2022

Vjerojatno najbolje mlađejuniorsko PH u povijesti Foto: Renato Branđolica Vjerojatno najbolje mlađejuniorsko PH u povijesti

AK Karlovac je za vas osigurao prijenos, a mi ove izdvojene snimke u još većoj (4K) kvaliteti, a sve sa ovog sjajnog natjecanja možete vidjeti unutar članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž] - Laura Matko i Paula Plepelić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž]

Vis [M]

Vis [M]

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Magdalena Obajdin, Lucija Čanić, Vita Škiljo i Tia Senjak

Motka [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

Motka [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

Disk [Ž] - Laura Vinkešević

/center>

Disk [M] - Jan Ferina, Duje Dodig i Hrvoje Šaravanja

/center>

Disk [M] - Jan Ferina, Duje Dodig i Hrvoje Šaravanja

Koplje [Ž]

Koplje [M] - Gabrijel Varga

Koplje [M] - Gabrijel Varga

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [M] - Jan Ferina

Kugla [M] - Jan Ferina

Kladivo [Ž] - Kristina Dragojević, Lana Lemešić i Lea Švarbić

Kladivo [M] - Hrvoje Šaravanja

Kladivo [M] - Hrvoje Šaravanja

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Tonka Kunac

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Lara Jurčić, Vita Penezić i Elena Tomić

100m [M], kvalifikacije i finale - Bruno Perec, Vito Kovačić i Tin Pavlović

110m prepone [M], finale

200m [Ž], 3 skupine - Lara Jurčić, Vita Penezić, Elena Tomić i Tonka Kunac

200m [Ž], 3 skupine - Lara Jurčić, Vita Penezić, Elena Tomić i Tonka Kunac

200m [M], 3 skupine - Bruno Perec i Vito Kovačić

400m [Ž], 2 skupine - Laura Matko i Gabrijela Knežević

400m [Ž], 2 skupine - Laura Matko i Gabrijela Knežević

400m [M], 3 skupine - Niko Kožul, Vito Carlo Fadini i Dominik Jezernik

400m [M], 3 skupine - Niko Kožul, Vito Carlo Fadini i Dominik Jezernik

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić

400m prepone [M]

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić

800m [M], 2 skupine - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

800m [M], 2 skupine - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

1500m [Ž]

1500m [Ž]

1500m [M] - Ivan Cvitić i Antonio Blažić

2000m zapreke [Ž]

2000m zapreke [Ž]

2000m zapreke [M] - Ivan Cvitić i Antonio Blažić

3000m [Ž]

3000m [Ž]

3000m [M] - Jakov Lesjak, Teo Mahović, Domagoj Toman i Noa Žele

4x100m [Ž] - Agram I (Jurčić, Matko, Kunac i Penezić) i Agram II (Tomić M., Milinković, Karaman i Tomić E.)

4x100m [Ž] - Agram I (Jurčić, Matko, Kunac i Penezić) i Agram II (Tomić M., Milinković, Karaman i Tomić E.)

4x100m [M] - Agram I (Pavlović, Jezernik, Perec i Kovačić)

4x100m [M] - Agram I (Pavlović, Jezernik, Perec i Kovačić)

100-200-300-400m [Ž], 2 skupine - Agram I (Kunac, Penezić, Jurčić i Matko) i II (Milinković, Karaman, Grljač-Klanjčić i Tomić E.)

h

100-200-300-400m [Ž], 2 skupine - Agram I (Kunac, Penezić, Jurčić i Matko) i II (Milinković, Karaman, Grljač-Klanjčić i Tomić E.)

h

100-200-300-400m [M] - Agram I (Perec, Kovačić, Fadini i Kožul)

100-200-300-400m [M] - Agram I (Perec, Kovačić, Fadini i Kožul)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook