Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke 2020

Niko Kožul Foto: AK Agram Niko Kožul

Na povratku u Čakovec vratili smo se i s kamerom gdje smo snimili što više toga smo stigli i tamo gdje su bili naši članovi i članice, a tu je i bonus video s PH na 10000m. Pogledajte sve u ovom članku ili na našem YouTube kanalu na koji se možete i pretplatiti kako bi čim prije mogli dobiti obavijest o novim snimkama.

Kladivo [M] - Hrvoje Šaravanja

Kugla [Ž] - Gloria Markušić, Laura Vinkešević i Lucija Matić

Kugla [Ž] - Gloria Markušić, Laura Vinkešević i Lucija Matić

Vis [M] - Tin Jelić

Dalj [Ž] - Ana Kardum, Anja Tvrtković, Lana Obućina, Laura Matko i Ema Leko

Dalj [Ž] - Ana Kardum, Anja Tvrtković, Lana Obućina, Laura Matko i Ema Leko

Troskok [Ž] - Ana Kardum

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Eva Mačković, Vita Penezić, Tonka Kunac, Ana Krišto i Carmen Heinrich

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Eva Mačković, Vita Penezić, Tonka Kunac, Ana Krišto i Carmen Heinrich

100m [M], kvalifikacije i finale - Luka Čičak, Bruno Perec i Vito Kovačić

100m [M], kvalifikacije i finale - Luka Čičak, Bruno Perec i Vito Kovačić

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Anja Tvrtković

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Anja Tvrtković

100m prepone [Ž], izvan konkurencije - Ivana Lončarek

100m prepone [Ž], izvan konkurencije - Ivana Lončarek

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

200m [Ž] - Vita Penezić, Tonka Kunac, Tara Marković i Carmen Heinrich

200m [Ž] - Vita Penezić, Tonka Kunac, Tara Marković i Carmen Heinrich

200m [M] - Marko Orešković, Luka Čičak i Bruno Perec

400m [Ž] - Karla Puntarić, Nika Marković, Gabrijela Knežević i Korina Sajko

400m [Ž] - Karla Puntarić, Nika Marković, Gabrijela Knežević i Korina Sajko

400m [M] - Marko Orešković, Luka Čičak i Vito Carlo Fadini

400m prepone [M] - Vito Carlo Fadini

800m [Ž] - Olja Galić i Petra Keleković

800m [Ž] - Olja Galić i Petra Keleković

800m [M] - Ivan Vukančić, Tin Tumpić i Niko Kožul

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Petra Keleković

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Petra Keleković

1500m [M] - Ivan Vukančić, Tin Tumpić i Niko Kožul

1500m [M] - Ivan Vukančić, Tin Tumpić i Niko Kožul

2000m zapreke [Ž], sažetak - Jona Tomić i Ana Petrović

2000m zapreke [Ž], sažetak - Jona Tomić i Ana Petrović

3000m [Ž], sažetak - Lorena Bartaković

4x100m [Ž] - Agram I (Kunac, Penezić, Tvrtković i Mačković) i Agram II (Heinrich, Puntarić, Marković i Krišto)

4x100m [Ž] - Agram I (Kunac, Penezić, Tvrtković i Mačković) i Agram II (Heinrich, Puntarić, Marković i Krišto)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić)

100-200-300-400m [Ž] - Agram I (Kunac, Tvrtković, Penezić i Perić) i Agram II (Matko, Krišto, Marković i Puntarić)

100-200-300-400m [M] - Agram I (Fadini, Perec, Čičak i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook