Multimedija

VIDEO: Međunarodni susret kadetskih reprezentacija 2021

Utrka na 1000m Foto: AK Agram Utrka na 1000m

U puno stvari smo ove godine na YouTube kanalu pomicali granice i radili nešto prvi put, a u kategoriju toga ulazi i ovo međunarodno natjecanje koje smo kompletno ispratili, a sada su spremni i 4K videozapisi još bolje kvalitete kako bi se mogli svega prisjetiti barem još jednom.

Snimka natjecanja

Kugla [Ž] - Ivana Vojnović, Anita Odžaković i VITA PENEZIĆ

Kugla [Ž] - Ivana Vojnović, Anita Odžaković i VITA PENEZIĆ

Kugla [M] - JAN FERINA, Juraj Pletikosa i Filip Vrkić

Disk [Ž] - Ivana Vojnović, Vita Barbić i Paula Šljivac

Disk [Ž] - Ivana Vojnović, Vita Barbić i Paula Šljivac

Disk [M] - Juraj Pletikosa, JAN FERINA i DUJE DODIG

Koplje [Ž] - Jana Koščak, Vita Barbić i Josipa Mikulec

Koplje [Ž] - Jana Koščak, Vita Barbić i Josipa Mikulec

Koplje [M] - Karlo Erhardt, Grgo Anzulović i Dorian Dolić

Dalj [Ž] - Jana Bujan, Kate Nižić i Marinela Maleš

Dalj [Ž] - Jana Bujan, Kate Nižić i Marinela Maleš

Dalj [M] - Janko Kišak, Toma Batistić i Daniel Sunara

Vis [Ž] - Marta Musladin, Iva Grbić i Anja Barbarić

Vis [Ž] - Marta Musladin, Iva Grbić i Anja Barbarić

Vis [M] - Mihael Prelesnik, Ivano Škurla i KARLO MAIBAUM

Motka [Ž] - VITA ŠKILJO, Mihaela Alfirević i MAGDALENA OBAJDIN

Motka [Ž] - VITA ŠKILJO, Mihaela Alfirević i MAGDALENA OBAJDIN

Motka [M] - Luka Leščak, NOA LEŠKO i FELIX HERCOG

100m [Ž] - VITA PENEZIĆ, Mia Wild i Melani Pavlović

100m [Ž] - VITA PENEZIĆ, Mia Wild i Melani Pavlović

100m [M] - Toma Batistić i Roko Dimić

300m [Ž] - Tena Martinec, Josipa Hriberski i LAURA MATKO

300m [Ž] - Tena Martinec, Josipa Hriberski i LAURA MATKO

300m [M] - Roko Dimić, Luka Fučko i DOMINIK JEZERNIK

300m prepone [Ž] - Klara Kapac, Helena Posavec i Patricija Kladarić

300m prepone [Ž] - Klara Kapac, Helena Posavec i Patricija Kladarić

300m prepone [M] - Frano Plazanić, Leon Lončar i Matej Perić

600m [Ž] - OLJA GALIĆ, Judita Dadić i LORENA GABRIĆ

600m [Ž] - OLJA GALIĆ, Judita Dadić i LORENA GABRIĆ

1000m [M] - Jakov Štampar, Petar Rajnović i SEAN JOZEF KNUDSON

1500m zapreke [Ž] - Bruna Franjković, Sunčica Vrdoljak i Neli Belač

1500m zapreke [Ž] - Bruna Franjković, Sunčica Vrdoljak i Neli Belač

1500m zapreke [M] - Matko Belčić, Sven Karminski i VID BERKOVIĆ

2000m [Ž] - Sandra Žilić, Dorja Salopek i Koni Dubrović

2000m [Ž] - Sandra Žilić, Dorja Salopek i Koni Dubrović

3000m [M] - Sven Franjković i Vito Mandekić

3000m hodanje [Ž], sažetak - LINDA NUJIĆ, ZANA REDŽEBAŠIĆ i Natali Topić

3000m hodanje [Ž], sažetak - LINDA NUJIĆ, ZANA REDŽEBAŠIĆ i Natali Topić

3000m hodanje [M], sažetak - Domagoj Marušić, PATRIK PIVARSKI i JAKOV BARUN

4x100m [Ž] - Hrvatska I (Nikpalj, PENEZIĆ, Pavlović i Koščak) i Hrvatska II (Dadić, Nižić, MATKO i Kapac)

4x100m [Ž] - Hrvatska I (Nikpalj, PENEZIĆ, Pavlović i Koščak) i Hrvatska II (Dadić, Nižić, MATKO i Kapac)

4x100m [M] - Hrvatska I (Fučko, Kišak, Dimić i Batistić) i Hrvatska II (Prelesnik, Sunara, Lončar i Škurla)

4x300m [MIX] - Hrvatska I (Hriberski, Martinec, Fučko i Dimić) i Hrvatska II (Matko, Kapac, Perić i Plazanić)

4x300m [MIX] - Hrvatska I (Hriberski, Martinec, Fučko i Dimić) i Hrvatska II (Matko, Kapac, Perić i Plazanić)

Ocijeni sadržaj
(5 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook