Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2021

Prvi krug utrke na 3000m zapreke Foto: AK Agram Prvi krug utrke na 3000m zapreke

Snimljene su sve utrke uz niz tehničkih disciplina u sklopu dvodnevnog prijenosa kojeg smo imali protekli vikend. Po običaju izdvojene snimke su još u većoj (4K) kvalitete, a sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Snimka natjecanja

Svečanost proglašenja

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković, Ana Kardum i Karla Kovačić

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković, Ana Kardum i Karla Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić, Jurica Kovačić i Roko Čubrić

Vis [Ž] - Ana Kardum, Lara Juriša, Karla Kovačić i Lea Babić

Vis [Ž] - Ana Kardum, Lara Juriša, Karla Kovačić i Lea Babić

Vis [M] - Jurica Hercigonja i Roko Čubrić

Troskok [Ž] -Karla Kovačić, Lea Babić i Ana Kardum

Troskok [Ž] -Karla Kovačić, Lea Babić i Ana Kardum

Troskok [M] - Marko Katalinić, Roko Čubrić, Vito Kovačić i Jurica Hercigonja

Motka [Ž] - Lara Juriša

Motka [Ž] - Lara Juriša

Motka [M] - Vito Kovačić

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić i Jana Stojić

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić i Jana Stojić

Disk [M] - Kristian Josip Periš, Noel Bagić, Luka Medvidović, Kristian Rauch i Borna Krajina

Koplje [Ž] - Jana Stojić, Laura Vinkešević i Lucija Matić

Koplje [Ž] - Jana Stojić, Laura Vinkešević i Lucija Matić

Koplje [M] - Borna Krajina, Luka Dubajić, Blaž Martinović i Hrvoje Šaravanja

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević, Jana Stojić i Lucija Matić

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević, Jana Stojić i Lucija Matić

Kugla [M] - Kristian Josip Periš, Luka Medvidović, Kristian Rauch i Noel Bagić

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m [Ž] - Ivana Lončarek, Eva Mačković, Tonka Kunac, Pamela Fauković i Tara Marković

100m [M] - Hrvoje Čukman, Vito Kovačić, Mateo Kovačić, Dominik Krešo i Luka Čičak

100m [M] - Hrvoje Čukman, Vito Kovačić, Mateo Kovačić, Dominik Krešo i Luka Čičak

110m prepone [M] - Hrvoje Čukman, Jurica Kovačić, Jurica Hercigonja i Luka Čičak

200m [Ž] - Eva Mačković, Tara Marković, Lea Babić i Pamela Fauković

200m [Ž] - Eva Mačković, Tara Marković, Lea Babić i Pamela Fauković

200m [M] - Marko Orešković, Hrvoje Čukman, Jakov Vuković, Dominik Krešo i Mateo Kovačić

400m [Ž] - Dora Dent, Eva Mačković, Tara Marković i Ivona Jurišić

400m [Ž] - Dora Dent, Eva Mačković, Tara Marković i Ivona Jurišić

400m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Karla Puntarić, Tonka Kunac i Anja Tvrtković

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković, Mateo Ružić, Vito Carlo Fadini, Ivan Vukančić i Luka Marin Vuco

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković, Mateo Ružić, Vito Carlo Fadini, Ivan Vukančić i Luka Marin Vuco

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić, Luka Čičak, Jurica Hercigonja i Bruno Di Giusto

800m [Ž] - Lorena Bartaković i Ema Ralić

800m [M] - Mateo Ružić, Niko Kožul, Jure Čutura, Tin Tumpić i Ivan Vukančić

1500m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić, Lucija Keleković i Leona Repač Šafarić

1500m [M] - Filip Svalina, Niko Kožul, Tin Tumpić, Jure Čutura i Ivan Cvitić

1500m [M] - Filip Svalina, Niko Kožul, Tin Tumpić, Jure Čutura i Ivan Cvitić

3000m [Ž] - Sandra Šrut, Katarina Vukančić, Hana Malović, Viva Kovač i Kaja Dupor

3000m [Ž] - Sandra Šrut, Katarina Vukančić, Hana Malović, Viva Kovač i Kaja Dupor

3000m [M] - Petar Bratulić, Domagoj Jakopović, Nikola Klarić, Matija Razum i Omer Hasanbegović

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Viva Kovač i Ema Baftiri

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Viva Kovač i Ema Baftiri

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Domagoj Jakopović, Ivan Cvitić, Omer Hasanbegović i Jura Šurbat

5000m [Ž] - Sandra Šrut, Katarina Vukančić, Hana Malović, Kaja Dupor i Lana Švarbić

5000m [Ž] - Sandra Šrut, Katarina Vukančić, Hana Malović, Kaja Dupor i Lana Švarbić

5000m [M] - Petar Bratulić, Bruno Erent, Nikola Klarić i Matija Razum

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Mačković, Kunac i Lončarek) i Agram II (Fauković, Jurišić, Puntarić i Babić)

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Mačković, Kunac i Lončarek) i Agram II (Fauković, Jurišić, Puntarić i Babić)

4x100m [M] - Agram I (Vuković, Orešković, Krešo i Kovačić V.) i Agram II (Schneider, Čubrić, Kovačić J. i Kovačić M.)

4x100m [M] - Agram I (Vuković, Orešković, Krešo i Kovačić V.) i Agram II (Schneider, Čubrić, Kovačić J. i Kovačić M.)

4x400m [Ž] - Agram I (Marković, Dent, Mačković i Lončarek) i Agram II (Fauković, Babić, Jurišić i Puntarić)

4x400m [Ž] - Agram I (Marković, Dent, Mačković i Lončarek) i Agram II (Fauković, Babić, Jurišić i Puntarić)

4x400m [M] - Agram I (Čukman, Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Krešo, Fadini, Dubajić i Kožul)

4x400m [M] - Agram I (Čukman, Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Krešo, Fadini, Dubajić i Kožul)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook