Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2019

Filip Svalina bio je jedan od bitnih kotačića ove ekipe Foto: Renato Branđolica Filip Svalina bio je jedan od bitnih kotačića ove ekipe

Pratili smo praktički sve utrke ovog dvostrukog natjecanja gdje je nastupao barem netko od naših članova ili članica. Uz to je tu i snimka sa ceremonije proglašenja kao i nekoliko tehničkih disciplina. Sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Svečano proglašenje

Dalj [M] i troskok [Ž] - Penezić, Nagl / Kardum, Herceg, Babić, Kovačić i Maslać

Vis [M] - Filip Mrčić, Jurica Hercigonja, Roko Spaseski Baburek i Bruno Košćica

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Ana Kardum, Marta Bošnjak i Belma Ibrahimkadić

100m [Ž] - Ivana Lončarek i Eva Mačković

100m [M] - Alen Kolar, Mateo Ružić, Luka Dubajić, Jakov Vuković i Jakov Raguž

110m prepone [M] - Filip Mrčić, Antonio Frančić i Jurica Hercigonja

200m [Ž] - Eva Mačković i Belma Ibrahimkadić

200m [M] - Alen Kolar, Mateo Ružić, Luka Dubajić, Jakov Raguž i Luka Ćosić

400m [Ž] - Wanda Haber Zelanto, Eva Mačković, Anamarija Petters i Ivona Jurišić

400m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Ivona Jurišić i Belma Ibrahimkadić

400m [M] - Mateo Ružić, Jakov Vuković, Alen Kolar, Zvonimir Ćurić i Luka Grubišić

400m prepone [M] - Mateo Ružić, Antonio Frančić i Bruno Košćica

800m [Ž] - Wanda Haber Zelanto, Katarina Vukančić, Anamarija Petters i Leonarda Farkaš

800m [M] - Jakov Vuković i Fran Topol

1500m [Ž] - Katarina Vukančić, Sandra Šrut, Antonija Žalac, Ljiljana Ćulibrk i Hana Malović

1500m [M] - Filip Svalina, Petar Bratulić, Domagoj Jakopović, Filip Filošević i Ivan Vukančić

3000m [Ž] - Katarina Vukančić, Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Antonija Žalac i Lucija Kozina

3000m [M] - Petar Bratulić, Filip Svalina, Nikola Klarić, Bruno Erent i Domagoj Jakopović

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Viva Kovač, Ema Baftiri, Iva Čutura i Petra Vuković

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Domagoj Jakopović, Ivan Vukančić, Pablo Šimić i Antonijo Stojanović

5000m [Ž] - Katarina Vukančić, Ivana Renić, Eli Pevec, Leonarda Farkaš i Antonija Žalac

5000m [M] - Petar Bratulić, Filip Svalina, Bruno Erent, Nikola Klarić i Antonio Belas

4x100m [Ž] - Agram I (Kardum, Haber Zelanto, Mačković i Lončarek) i Agram II (Vusić, Jurišić, Bošnjak i Herceg)

4x100m [M] - Agram I (Raguž, Ružić, Dubajić i Kolar) i Agram II (Grubišić, Hercigonja, Ćosić i Nagl)

4x400m [Ž] - Agram I (Mačković, Petters, Vukančić i Haber Zelanto) i Agram II (Bošnjak, Jurišić, Farkaš i Kardum)

4x400m [M] - Agram I (Kolar, Vuković, Dubajić i Ružić) i Agram II (Grubišić, Raguž, Topol i Košćica)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook