Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2024

Laura Vinkešević Foto: Renato Branđolica Laura Vinkešević

Ponovno su snimljene sve utrke i niz tehničkih disciplina u 4K rezoluciji i već ranije dosutpnina našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Cijelo natjecanje

 

 

 

Poslije svečanosti proglašenja

Dalj [Ž] - Laura Matko, Josipa Klišanin, Reska Milinković, Magdalena Obajdin i Vita Štetić

Dalj [Ž] - Laura Matko, Josipa Klišanin, Reska Milinković, Magdalena Obajdin i Vita Štetić

Dalj [M] - Vito Kovačić, Leon Sertić, Karlo Miščančuk, Patrik Bralj i Marko Šustek

Vis [Ž] - Sara Tomić, Vita Štetić, Ita Erceg i Maša Zagorac

Vis [Ž] - Sara Tomić, Vita Štetić, Ita Erceg i Maša Zagorac

Vis [M] - Dominik Lubenjak, Goran Šustek, Lovro Prka i Petar Piščetek

Troskok [Ž] - Laura Matko i Margareta Razum

Troskok [Ž] - Laura Matko i Margareta Razum

Troskok [M] - Dominik Lubenjak, Vito Kovačić i Leon Sertić

Motka [Ž] - Magdalena Obajdin, Lena Senjak i Magdalena Jurković

Motka [Ž] - Magdalena Obajdin, Lena Senjak i Magdalena Jurković

Motka [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić, Ema Trogrlić i Lana Lemešić

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić, Ema Trogrlić i Lana Lemešić

Disk [M] - Duje Dodig, Jan Ferina, Ante Ljubičić, Jerko Ćalušić i Jakov Baus

Koplje [Ž] - Laura Vinkešević, Ema Trogrlić i Lana Lemešić

Koplje [Ž] - Laura Vinkešević, Ema Trogrlić i Lana Lemešić

Koplje [M] - Gabrijel Varga, Matteo Bakša, Jakov Baus, Jagor Habjanić i Matija Domjanić

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević, Ema Trogrlić, Lucija Matić i Lana Lemešić

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević, Ema Trogrlić, Lucija Matić i Lana Lemešić

Kugla [M] - Jan Ferina, Duje Dodig, Jakov Baus, Jagor Habjanić i Ante Ljubičić

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić, Kristina Dragojević i Lana Lemešić

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić, Kristina Dragojević i Lana Lemešić

Kladivo [M] - Matteo Bakša, Jan Ferina, Duje Dodig, Jagor Habjanić i Jakov Baus

100m prepone [Ž] - Tonka Kunac, Isabell Frank, Reska Milinković, Josipa Klišanin, Karla Puntarić i Marika Tomić

100m prepone [Ž] - Tonka Kunac, Isabell Frank, Reska Milinković, Josipa Klišanin, Karla Puntarić i Marika Tomić

100m [Ž] - Lara Jurčić, Josipa Klišanin, Tia Grljač-Klanjčić, Reska Milinković, Ita Erceg i Maša Zagorac

100m [M] - Bruno Šešerko, Tin Malec, Vito Kovačić, Karlo Miščančuk i Filip Radošević

100m [M] - Bruno Šešerko, Tin Malec, Vito Kovačić, Karlo Miščančuk i Filip Radošević

110m prepone [M] - Dominik Lubenjak i Niko Zlopaša Mužić

200m [Ž] - Lara Jurčić, Tia Grljač-Klanjčić, Laura Matko, Josipa Klišanin i Eva Šomić

200m [Ž] - Lara Jurčić, Tia Grljač-Klanjčić, Laura Matko, Josipa Klišanin i Eva Šomić

200m [M] - Vito Kovačić, Bruno Šešerko, Tin Malec, Karlo Miščančuk, Patrik Bralj i Filip Radošević

400m [Ž] - Lara Jurčić, Laura Matko, Tia Grljač-Klanjčić, Tonka Kunac i Isabell Frank

400m [Ž] - Lara Jurčić, Laura Matko, Tia Grljač-Klanjčić, Tonka Kunac i Isabell Frank

400m prepone [Ž] - Isabell Frank, Karla Puntarić, Reska Milinković, Tonka Kunac i Marika Tomić

400m prepone [Ž] - Isabell Frank, Karla Puntarić, Reska Milinković, Tonka Kunac i Marika Tomić

400m [M] - Dominik Jezernik, Nino Blažić, Bruno Šešerko, Bartol Belošević, Lovro Prka i Marko Šustek

400m prepone [M] - Nino Blažić, Dominik Lubenjak i Bartol Belošević

800m [Ž] - Marta Bešić, Ana Poljak i Elena Tomić

800m [M] - Dominik Jezernik, Niko Kožul, Noa Žele, Vid Novota, Ivan Ivšak i Lovro Prka

1500m [Ž] - Hana Perković, Ana Poljak i Zita Seleši

1500m [Ž] - Hana Perković, Ana Poljak i Zita Seleši

1500m [M] - Niko Kožul, Vid Novota, Vedran Jurković i Ivan Ivšak

1500m [M] - Niko Kožul, Vid Novota, Vedran Jurković i Ivan Ivšak

3000m [Ž] - Marta Bešić, Linda Nujić, Brigita Kardum i Leona Repač Šafarić

3000m [Ž] - Marta Bešić, Linda Nujić, Brigita Kardum i Leona Repač Šafarić

3000m [M] - Noa Žele, Ivan Cvitić, Antonio Blažić, Niko Ložnjak i Ian Gluić

3000m [M] - Noa Žele, Ivan Cvitić, Antonio Blažić, Niko Ložnjak i Ian Gluić

3000m zapreke [Ž] - Hana Perković i Leona Repač Šafarić

3000m zapreke [M] - Vedran Jurković, Ivan Cvitić i Antonio Blažić

3000m zapreke [M] - Vedran Jurković, Ivan Cvitić i Antonio Blažić

5000m [Ž] - Mia Amber Berić, Linda Nujić, Gabrijela Lešić, Mia Bogović i Analena Sajić

5000m [M] - Jakov Lesjak, Matej Perić, Vito Carlo Fadini, Ian Gluić i Jakov Barun

5000m [M] - Jakov Lesjak, Matej Perić, Vito Carlo Fadini, Ian Gluić i Jakov Barun

4x100m [Ž] - Agram I (Klišanin, Matko, Milinković i Grljač-Klanjčić) i Agram II (Frank, Tomić, Kunac i Erceg)

4x100m [M] - Agram I (Miščančuk, Šešerko, Lubenjak i Malec) i Agram II (Radošević, Belošević, Prka i Bralj)

4x400m [Ž] - Agram I (Grljač-Klanjčić, Matko, Kunac i Jurčić) i Agram II (Klišanin, Puntarić, Milinković i Frank)

4x400m [M] - Agram I (Šešerko, Kožul, Blažić i Kovačić) i Agram II (Malec, Prka, Šustek i Belošević)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook