Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2021

Pamela Fauković i Tonka Kunac na 100m Foto: Nikola Di Giusto Pamela Fauković i Tonka Kunac na 100m

Jedno od brojnijih izdanja ovog dvostrukog natjecanja ponudilo je puno posla za prijenos uživo u HD rezoluciji, niz utrka kao i velik broj isječaka na tehničkim disciplinama u još većoj 4K razlučivosti. Sve je dostupno putem ovog članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Cijelo natjecanje

 

 

 

 

Svečano proglašenje

 

Svečano proglašenje

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković, Ana Kardum, Lara Jurčić, Paula Plepelić i Lana Obućina

Dalj [M] - Vito Kovačić, Karlo Maibaum i Roko Čubrić

Dalj [M] - Vito Kovačić, Karlo Maibaum i Roko Čubrić

Vis [Ž] - Ana Kardum, Lea Babić i Lana Vučković

Vis [M] - Tin Jelić, Filip Szabo, Karlo Maibaum i Roko Čubrić

Vis [M] - Tin Jelić, Filip Szabo, Karlo Maibaum i Roko Čubrić

Troskok [Ž] - Ana Kardum, Lea Babić, Anja Tvrtković i Lana Obućina

Troskok [M] - Vito Kovačić i Filip Szabo

Troskok [M] - Vito Kovačić i Filip Szabo

Motka [Ž] - Lucija Čanić, Nina Puhmajer, Magdalena Obajdin i Vita Škiljo

Motka [M] - Noa Leško i Filip Szabo

Motka [M] - Noa Leško i Filip Szabo

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić, Gloria Markušić i Jana Stojić

Disk [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

Disk [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

Koplje [Ž] - Jana Stojić, Gloria Markušić, Laura Vinkešević i Lucija Matić

Koplje [M] - Borna Krajina i Blaž Martinović

Koplje [M] - Borna Krajina i Blaž Martinović

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević, Gloria Markušić, Jana Stojić Lucija Matić i Lucija Pendić

Kugla [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

Kugla [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić, Kristina Dragojević, Laura Vinkešević, Kaja Dupor i Gloria Markušić

Kladivo [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

Kladivo [M] - Hrvoje Šaravanja i Borna Krajina

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković, Dora Grgić i Tonka Kunac

100m [Ž] - Eva Mačković, Vita Penezić, Lara Jurčić, Tonka Kunac i Pamela Fauković

100m [Ž] - Eva Mačković, Vita Penezić, Lara Jurčić, Tonka Kunac i Pamela Fauković

100m [M] - Vito Kovačić, Luka Čičak, Marko Orešković, Bruno Perec i Willi Schneider

110m prepone [M] - Bruno Di Giusto, Luka Čičak i Filip Szabo

110m prepone [M] - Bruno Di Giusto, Luka Čičak i Filip Szabo

200m [Ž] - Eva Mačković, Lara Jurčić, Vita Penezić, Laura Matko i Pamela Fauković

200m [M] - Marko Orešković, Dominik Krešo, Bruno Perec, Luka ČIčak, Luka Grubišić i Vito Kovačić

200m [M] - Marko Orešković, Dominik Krešo, Bruno Perec, Luka ČIčak, Luka Grubišić i Vito Kovačić

400m [Ž] - Eva Mačković, Laura Matko, Lorena Gabrić, Lara Jurčić i Dora Grgić

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić, Dora Grgić, Tonka Kunac i Anja Tvrtković

400m [M] - Marko Orešković, Zvonimir Ćurić i Vito Carlo Fadini / Jakov Vuković (i.k.)

400m [M] - Marko Orešković, Zvonimir Ćurić i Vito Carlo Fadini / Jakov Vuković (i.k.)

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić, Luka Čičak i Bruno Di Giusto

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić, Luka Čičak i Bruno Di Giusto

800m [Ž] - Lorena Gabrić, Olja Galić, Lucija Keleković i Mara Goluža

800m [Ž] - Lorena Gabrić, Olja Galić, Lucija Keleković i Mara Goluža

800m [M] - Niko Kožul, Ivan Vukančić,Tin Tumpić i Vito Carlo Fadini

800m [M] - Niko Kožul, Ivan Vukančić,Tin Tumpić i Vito Carlo Fadini

1500m [Ž] - Lorena Bartaković, Petra Keleković, Olja Galić i Lucija Keleković

1500m [M] - Tin Tumpić, Niko Kožul, Ivan Vukančić i Ivan Cvitić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Jona Tomić, Hana Malović, Lucija Kozina i Kaja Dupor

3000m [M] - Omer Hasanbegović, Antonio Blažić, Jure Čutura, Tvrtko Petrlić i Edmond Dobruna

3000m zapreke [Ž] - Jona Tomić, Lucija Kozina, Klara Šavorić i Ema Baftiri / Sandra Šrut (i.k.)

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović, Ivan Cvitić, Jure Čutura i Jura Šurbat

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović, Ivan Cvitić, Jure Čutura i Jura Šurbat

5000m [Ž] - Hana Malović, Kaja Dupor, Lana Švarbić i Ema Ralić

5000m [M] - Edmond Dobruna, Tvrtko Petrlić i Antonio Belas

5000m [M] - Edmond Dobruna, Tvrtko Petrlić i Antonio Belas

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Kunac, Jurčić i Penezić) i Agram II (Plepelić, Fauković, Puntarić i Matko)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić) i Agram II (Schneider, Čubrić, Di Giusto i Ćurić)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić) i Agram II (Schneider, Čubrić, Di Giusto i Ćurić)

4x400m [Ž] - Agram I (Jurčić, Babić, Matko i Mačković) i Agram II (Kunac, Grgić, Puntarić i Fauković)

4x400m [Ž] - Agram I (Jurčić, Babić, Matko i Mačković) i Agram II (Kunac, Grgić, Puntarić i Fauković)

4x400m [M] - Agram I (Čičak, Kožul, Ćurić i Orešković) i Agram II (Schneider, Vukančić, Perec i Kovačić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook