Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2020

Jedan od mnogobrojnih startova utrke Foto: AK Agram Jedan od mnogobrojnih startova utrke

Dvostruko natjecanje u našoj organizaciji ispratili smo putem prijenosa uživo kao i kasnijom objavom svih utrka i niza isječaka na tehničkim disciplinama u još većoj razlučivosti. Sve je dostupno putem ovog članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Svečano proglašenje

Dalj [Ž] - Bernarda Maslać, Vita Penezić, Anja Tvrtković, Lana Obućina i Ema Leko

Dalj [Ž] - Bernarda Maslać, Vita Penezić, Anja Tvrtković, Lana Obućina i Ema Leko

Dalj [M] - Jurica Kovačić, Vito Kovačić, Roko Čubrić i Lukas Sečen

Vis [Ž] - Lea Babić, Franka Josipović, Marta Bošnjak i Iva Vranić

Vis [Ž] - Lea Babić, Franka Josipović, Marta Bošnjak i Iva Vranić

Vis [M] - Jurica Hercigonja i Tin Jelić

Troskok [Ž] - Lea Babić, Marta Bošnjak, Anja Tvrtković i Iva Vranić

Troskok [Ž] - Lea Babić, Marta Bošnjak, Anja Tvrtković i Iva Vranić

Troskok [M] - Jurica Hercigonja i Jurica Kovačić

Motka [Ž] - Vita Škiljo i Lucija Čanić

Motka [Ž] - Vita Škiljo i Lucija Čanić

Motka [M] - Dominik Krešo

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić, Gloria Markušić, Jana Stojić i Lana Mačković

Disk [Ž] - Laura Vinkešević, Lucija Matić, Gloria Markušić, Jana Stojić i Lana Mačković

Disk [M] - Borna Krajina, Luka Piljac i Luka Dubajić

Koplje [Ž] - Gloria Markušić, Jana Stojić, Lana Mačković, Lucija Matić i Mihaela Milković

Koplje [Ž] - Gloria Markušić, Jana Stojić, Lana Mačković, Lucija Matić i Mihaela Milković

Koplje [M] - Borna Krajina, Luka Dubajić, Luka PIljac i Luka Čičak

Kugla [Ž] - Gloria Markušić, Laura Vinkešević, Lucija Matić i Lucija Pendić

Kugla [Ž] - Gloria Markušić, Laura Vinkešević, Lucija Matić i Lucija Pendić

Kugla [M] - Luka Piljac, Luka Dubajić i Borna Krajina

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m [Ž] - Eva Mačković, Vita Penezić, Tara Marković i Klara Šavorić

100m [M] - Dominik Krešo, Marko Orešković, Bruno Perec, Jakov Vuković i Luka Čičak

100m [M] - Dominik Krešo, Marko Orešković, Bruno Perec, Jakov Vuković i Luka Čičak

110m prepone [M] - Jurica Kovačić, Bruno Di Giusto i Jurica Hercigonja

200m [Ž] - Eva Mačković, Vita Penezić, Tara Marković, Nika Marković i Klara Šavorić

200m [Ž] - Eva Mačković, Vita Penezić, Tara Marković, Nika Marković i Klara Šavorić

200m [M] - Marko Orešković, Dominik Krešo, Bruno Perec, Luka ČIčak, Luka Grubišić i Vito KOvačić

400m [Ž] - Eva Mačković, Dora Dent, Lorena Gabrić, Olja Galić i Karla Puntarić

400m [Ž] - Eva Mačković, Dora Dent, Lorena Gabrić, Olja Galić i Karla Puntarić

400m prepone [Ž] - Carmen Heinrich, Tonka Kunac, Anja Tvrtković i Korina Sajko

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković, Dominik Krešo, Luka Čičak, Luka Grubišić i Zvonimir Ćurić

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković, Dominik Krešo, Luka Čičak, Luka Grubišić i Zvonimir Ćurić

400m prepone [M] - Jurica Kovačić, Zvonimir Ćurić, Jurica Hercigonja i Bruno Di Giusto

800m [Ž] - Tina Šmid, Olja Galić, Lorena Gabrić i Mara Goluža

800m [M] - Jakov Vuković, Niko Kožul i Tin Tumpić

1500m [Ž] - Tina Šmid i Petra Keleković

1500m [M] - Tin Tumpić, Niko Kožul i Ivan Vukančić

1500m [M] - Tin Tumpić, Niko Kožul i Ivan Vukančić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Hana Malović, Jona Tomić, Lucija Kozina i Ema Baftiri

3000m [M] - Jan Zvonimir Nemet i Vid Berković

3000m [M] - Jan Zvonimir Nemet i Vid Berković

3000m zapreke [Ž] - Viva Kovač, Lucija Kozina, Jona Tomić Ema Baftiri i Nika Brdal

3000m zapreke [M] - Ivan Vukančić i Edmond Dobruna

3000m zapreke [M] - Ivan Vukančić i Edmond Dobruna

3000m hodanje [Ž] - Bruna Janček, Lana Švarbić, Mia Marek, Nika Gušić i Zana Redžebašić

3000m hodanje [M] - Antonio Belas, Krešimir Hartl i Tomislav MIkić

3000m hodanje [M] - Antonio Belas, Krešimir Hartl i Tomislav MIkić

5000m [Ž] - Lorena Bartaković, Hana Malović, Bruna Janček, Lana Švarbić i Ema Ralić

5000m [M] - Jan Zvonimir Nemet, Antonio Belas, Edmond Dobruna i Tomislav Mikić

5000m [M] - Jan Zvonimir Nemet, Antonio Belas, Edmond Dobruna i Tomislav Mikić

4x100m [Ž] - Agram I (Marković, Babić, Kunac i Penezić) i Agram II (Gabrić, Puntarić, Tvrtković i Marković)

4x100m [M] - Agram I (Perec, Vuković, Krešo i Orešković) i Agram II (Kovačić J., Hercigonja, Grubišić i Kovačić V.)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Šmid, Dent i Mačković) i Agram II (Marković T., Ivić, Kunac i Marković N. )

4x400m [M] - Agram I (Kovačić, Vuković, Krešo i Orešković) i Agram II (Perec, Fučkala, Dubajić i Grubišić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook