Logo
Ispiši ovu stranicu

Demyanyuk Memorial: Mrčić otvorio novu sezonu s 4. mjestom i 205cm na visu (VIDEO)

Filip Mrčić Foto: AK Agram (screenshoot) Filip Mrčić

Filip Mrčić otvorio je natjecateljsku 2017. godinu nastupom u Lvivu, Ukrajini gdje se održao iznimno kvalitetan skakački (u vis) miting u spomen na Oleksiya Demyanyuka, skakača iz bivšeg SSSR koji je preminuo 1999. godine. Iste godine se počeo održavati i memorijal.

Spomenuli smo u najavi kako je Filip imao mogućnost nastupanja u juniorskoj konkurenciji, ali kako se na koncu nije nitko prijavio ranga njegove kvalitete, odlučio je 'preseliti' kod seniora. Počeo je sa 190cm i uspješno preskakao do 205cm (po 5 centimetara se dizala letvica), a na 210cm ovaj puta letvica nije ostala.

Osim toga, plasman je s obzirom na konkurenciju izrazito dobar (4. mjesto), a šteta je da temperatura u dvorani (unatoč dobroj atmosferi) nije bila koji Celzijev stupanj više.

Svakako se radi o dobrom nastupu i jednako takvim pokušajima na visini na 210cm što možete i sami pogledati u videu s isječcima svih njegovih skokova.

Uz to, s obzirom na rang kvalitete, vjerujemo kako se radi i o dobrom iskustvu skakanja među 'velikim dečkima' što uvijek može biti dobar motiv za nastavak dalje, uostalom, sezona je tek počela.

 

Čestitamo!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
Atletski klub Agram ©2007-2025 | Sva prava pridržana