Sve u 16(.) Božićne utrke za čestit Božić
- veličina pisma smanji veličinu pisma uvečaj veličinu pisma
Nakon nekoliko toplijih Božićnih utrka, došlo je vrijeme za nešto hladniju (preciznije rečeno vjetrovitiju), ali ništa što je moglo umanjiti prekrasno jutro provedeno u društvu mnoštva atletičarki i atletičara na 16. izdanju ovog natjecanja.
Prije same utrke tradicionalno smo proglasili najuspješnije atletičarke i atletičare, a nakon toga krenuli sa standardnim formatom od 3 utrke gdje smo trčali od najmlađih prema najstarijima.
Nakon toga je uslijedio još revijalniji dio koji se tiče i podjele diploma svim sudionicima sa željom da se vidimo i iduće godine.
Do tada, svima želimo sretan Božić!