VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2022
Foto: AK AgramUtrka na 3000m
Prijenosa uživo ovaj puta nije bilo, ali smo to u jednom djelu ispratili na klasičan način kao nekad tako da je dio utrka dostupan preko našeg YouTube kanala.
Motka, starije kadetkinje [Ž] - Magdalena Obajdin
60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tia Grljač Klanjčić, Ita Herceg, Korina Nikšić i Korina Matko
60m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Mate Matić, Šimun Jukić i Teo Sladetić
60m, starije kadetkinje [Ž] - Petra Karaman, Elena Tomić i Reska Milinković
60m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović, Vedran Jurković i Petar Prodić
80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić
100m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić, Reska Milinković i Magdalena Obajdin
100m, stariji kadeti [M] - Tin Pavlović, Vedran Jurković i Petar Prodić
h
200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Maša Zagorac, Ita Herceg i Korina Matko
200m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Luka Poljak
200m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marika Tomić
300m prepone, stariji kadeti [M] - Matej Perić
300m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić i Reska Milinković
300m, starije kadetkinje [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić i Reska Milinković
300m, stariji kadeti [M] - Dominik Jezernik
300m, stariji kadeti [M] - Dominik Jezernik
400m, mlađi kadeti [M] - Tin Malec, Tin Babić i Karlo Matko
800m, mlađe kadetkinje [Ž] - Franka Barun
800m, mlađi kadeti [Ž] - Noa Žele
800m, mlađi kadeti [Ž] - Noa Žele
3000m, stariji kadeti [M] - Fran Anić, Niko Zlopaša Mužić i Domagoj Toman
4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Herceg, Zagorac, Tomić M. i Grljač-Klanjčić)
4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Herceg, Zagorac, Tomić M. i Grljač-Klanjčić)
4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram (Matić, Matko, Babić i Malec)
4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Karaman, Matko, Milinković i Tomić E.)
4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Karaman, Matko, Milinković i Tomić E.)
4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Jurković, Pavlović, Belošević i Perić)
4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Zagorac, Herceg, Tomić i Grljač-Klanjčić)
4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Zagorac, Herceg, Tomić i Grljač-Klanjčić)
4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Prka, Matko, Babić i Malec)
4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Milinković, Tomić E., Karaman i Matko)
4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Milinković, Tomić E., Karaman i Matko)
4x300m, stariji kadeti [M] - Agram (Pavlović, Belošević, Perić i Jezernik)
2000m zapreke [M], izvan konkurencije - Ivan Cvitić
2000m zapreke [M], izvan konkurencije - Ivan Cvitić